«Zemgale/LLU» pieveic HK «Mogo» hokejistus virslīgas līderu cīņā

"Zemgale/LLU" trešdien Jelgavā ar 6:2 uzvarēja HK «Mogo» hokejistus Latvijas virslīgas līderu mačā, liecina rīkotāju informācija. Uzvaru izcīnīja arī HK "Kurbads", tādējādi vēl saglabājot cerību vismaz uz otro vietu regulārajā čempionātā.

"Zemgale/LLU" divus vārtus guva Rihards Paškausks, kurš pēdējās trešdaļas vidū ar diviem precīziem metieniem nostiprināja mājinieku pārsvaru un panāca 5:2.

Gan HK "Mogo", gan "Zemgale/LLU" ir pa 61 punktam, tomēr Latvijas kausa īpašnieki HK "Mogo" aizvadījuši vienu spēli mazāk. HK "Mogo" regulārajā sezonā gaida vēl trīs spēles.

Savukārt pērnās sezonas finālisti HK "Kurbads" ar 2:1 mājās pārspēja HK "Rīga" hokejistus. Dažas minūtes spēles sākumā nokavējušie skatītāji Vidzemes ledus hallē visus vārtu guvumus gan palaida garām, jo rezultāts 2:1 bija jau pēc nepilnām četrām minūtēm.

HK "Kurbads" vadībā izvirzīja Edgars Lipsbergs, viesiem neizšķirtu atjaunoja Renārs Undelis, bet uzvaras vērts laukuma saimniekiem bija Sanda Zolmaņa precīzais metiens. HK "Kurbads" hokejisti trīs spēles pirms regulārās sezonas beigām iekrājuši 58 punktus.

Virslīgā regulārajā sezonā spēlē septiņas komandas, un pēc piecu apļu turnīra sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Divu pirmo vietu ieguvēji uzreiz nonāks pusfinālā, bet pārējās četras komandas aizvadīs ceturtdaļfinālus. Jau zināms, ka izslēgšanas spēlēs nepiedalīsies pastarīši "Pārdaugava".

Virslīgas regulārā sezona beigsies 1.martā.