«Zemgale/LLU» pārspēj Latvijas vicelīderus «Liepāja/Optibet» hokejistus

"Zemgale/LLU" sestdien Latvijas hokeja čempionāta spēlē ar 2:0 Jelgavā uzvarēja "Liepāja/Optibet" vienību, kas turnīra tabulā arvien saglabā otro vietu, liecina rīkotāju informācija.

Mājiniekus otrajā trešdaļā, spēlējot mazākumā, vadībā izvirzīja Kristaps Millers, savukārt pēdējā perioda sākumā Imants Ļeščovs laukuma saimnieku pārsvaru divkāršoja. Nepārspēts uzvarētājiem vārtos palika Reinis Petkus atvairot 32 metienus.

Vēl divās spēlēs sestdien pārliecinošas uzvaras guva turnīra līderi HK "Mogo" un pašreizējie titula īpašnieki HK "Kurbads". HK "Mogo" ar 10:1 savā laukumā pārspēja "Prizma" hokejistus, savukārt HK "Kurbads" ar 12:2 viesos uzveica HS "Rīga" vienību.

HK "Kurbads" pārspēj HS "Rīga" hokejistus

Līderpozīcijas turnīra tabulā ar 47 punktiem saglabāja HK "Mogo", par pieciem punktiem apsteidzot tuvākos konkurentus liepājniekus. Trešie ar 41 punktu ir HK "Kurbads", turpretim "Zemgale/LLU" ar 36 punktiem arvien ieņem 4.vietu sešu komandu konkurencē.

Regulārajā sezonā, kas beigsies februāra otrajā pusē, katra komanda aizvadīs 30 spēles, bet izslēgšanas mačos iekļūst četras no sešām vienībām, vēlāk pusfinālā un finālā spēkojoties līdz četrām uzvarām.