«Zemgale/LLU» hokejisti iekļūst virslīgas pusfinālā; HK «Liepāja» tam pietuvojas

Latvijas hokeja virslīgas pusfinālu trešdien Rīgā sasniedza "Zemgale/LLU", bet HK "Liepāja" pēc gūtās uzvaras nonāca viena panākuma attālumā no pievienošanās pusfinālistiem, liecina organizatoru informācija. "Zemgale/LLU" ar 7:2 pieveica HK "Prizma", savukārt HK "Liepāja" viesos ar 6:4 pēdējā trešdaļā nodrošināja uzvaru pār HS "Rīga".

Sērijā līdz trim uzvarām "Zemgale/LLU" hokejisti bija pārāki ar 3:0, turpretim pašreizējie čempioni liepājnieki panāca 2:1 pārsvaru. HK "Liepāja" un HS "Rīga" ceturto spēli aizvadīs ceturtdien Rīgā.

Sīvākā cīņā pie uzvaras trešajā sērijas spēlē tika Liepājas komanda. HS "Rīga" divreiz ieguva vienu vārtu pārsvaru un vēl pirms pēdējās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 4:4. Trešā perioda vidū Imants Ļeščovs un Valters Freijs divarpus minūtēs guva divus vārtus un nodrošināja komandai uzvaru. Trīs vārtus liepājniekiem guva Māris Diļevka.

"Zemgale/LLU" pusfinālā mērosies spēkiem ar HK "Kurbads", savukārt regulārās sezonas uzvarētāju HK "Mogo" pretinieki noskaidrosies HK "Liepāja" duelī pret HS "Rīga".

Arī pusfināli ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām, bet fināls par čempionu titulu - līdz četrām uzvarām. Sava laukuma priekšrocības sērijā atvēlētas regulārajā sezonā augstāku vietu ieguvušai komandai.

Virslīgā regulārajā sezonā spēlēja septiņas komandas, un pēc piecu apļu turnīra sešas labākās vienības iekļuva izslēgšanas turnīrā. Divu pirmo vietu ieguvēji uzreiz nonāca pusfinālā, bet pārējās četras komandas aizvada ceturtdaļfinālus.