Ar uzvaru pār Vāciju Latvijas U-20 izlases hokejistiem nepietiek iekļūšanai elitē

Latvijas U-20 izlases hokejisti sestdien pēdējā spēlē pasaules čempionātā pirmās divīzijas A grupā ar 1:0 uzveica Vācijas vienaudžus, tomēr uz elites līmeni nepakāpsies, jo vienīgo ceļazīmi ieguva Kazahstāna, liecina organizatoru informācija.

(papildināts pēc turnīra noslēguma)
Kazahstāna turnīra izskaņā rupjībām pārbagātā spēlē, kurā abas komandas kopā sapelnīja 137 soda minūtes, ar 6:1 pārspēja mājiniekus francūžus un nodrošināja pirmo vietu. Latvijas izlase ierindojās otrajā vietā ar 12 punktiem, bet vienu punktu vairāk iekrāja Kazahstānas hokejisti, kuri nezaudēja nevienā spēlē.

Pēdējā mačā Latvijas izlasē vārtus otrās trešdaļas vidū guva Renārs Krastenbergs, realizējot skaitlisko pārsvaru. Vācijas hokejisti vairāk uzbruka, tomēr Latvijas vārtos nepārspējams bija Gustavs Grigals, atvairot visus 33 metienus.

Jau vēstīts, ka galvenā trenera Kārļa Zirņa vadītā Latvijas izlase apļa turnīrā uzvarēja Ungārijas vienaudžus (4:1), pēcspēles metienos piekāpās Kazahstānai (2:3), bet turpināja ar uzvarām pār Austriju (5:1) un Franciju pagarinājumā (1:0).