Teksta tiešraide: Latvija-Baltkrievija 1:3 (spēle beigusies)

Latvijas izlases sestā un ļoti svarīgā spēle pasaules čempionātā Minskā pret mājiniekiem baltkrieviem.

Spēles sākums plkst.20.45.

Vārtos Masaļskis, pieteikti astoņi aizsargi, malā Roberts Lipsbergs.

Mačs sācies!

Pirmajās pāris minūtēs komandas taustās, pa uzbrukumam katrai, bet ne pārāk bīstami.

Baltkirevu pirmā maiņa ar Kalužniju, S.Kosticinu un Grabovski izveido pirmo patiesi bīstamo momentu.

Uzbrukumā mājiniekiem aktīvs "baltkrievs" Džefs Plets, vārtos pagaidām ne pārāk traucēts Baltkrievijas pilsonis Kevins Lalands.

Pagaidām spēle nav acij baudāma, jo abas komandas apzinās mača augsto cenu.

Ļoti meistarīgi no vārtiem izslido Masaļskis un novērš bīstamu situāciju.

Mājinieki izvirzās vadībā - vārtus gūst naturalizētais kanādietis Plets.

Aptuveni minūti vēlāk 2:0 mājiniekiem panāk Mihails Grabovskis! Latvija pieprasa 30 sekunžu pārtraukumu.

Mūsējie pagaidām nevar atgūties no nokdauna. Tikai divi metieni pa pretinieku vārtiem.

Latvijai mazākums - noraidīts M.Cipulis.

Latvija spēlē pilnā sastāvā.

Mums vairākums - pārkāpums pret Masaļski.

Mājinieki pilnā sastāvā.

Sākusies trešdaļas pēdējā minūte.

Trešdaļa galā. Metieni 7:4 par labu mājiniekiem.

Sākusies otrā trešdaļa. Mums jāspēlē prātīgāk, gudrāk un bez rupjām kļūdām. Laiks atspēlēties.

Latvija jau trēs'daļas sākumā nonāk mazākumā - sodīts Daugaviņš.

Mūsējie cīnās sparīgi un pāris reizes četratā iespiež piecus baltkrievus viņu zonā.

Daugaviņš atgriežas uz ledus.

Noraidījums Laviņam.

Pujacs pielieto efektīgu un efektīvu spēka paņēmienu ar gurnu Laviņa stilā - Grabovskis aizlido kā pelavu maiss. Latvija pilnā sastāvā.

Arēnā šodien 14 451 skatītājs.

Baltkrievs rupji notriec Masaļski, mūsējie metas aizstāvēt savu vārtsargu.

Pēc tiesnešu lēmuma spēli turpinām piecatā pret četriem baltkrieviem.

Baltkrievija spēlē pilnā satāvā.

Latvijai atkal mazākums - muļīgs noraidījums pretinieku zonā. M.Jasam arī disciplinārsods - 2+10 minūtes.

Latvija pilnā sastāvā.

Baidzit arī mēs nopelnām mazākumu. Noraidīts Aleksejs Jefimenko.

Baltkrieviem vēl viens noraidījums - 1:45 būsim pieci pret trim!

Artūrs Kulda panāk 1:2!

Baltkrievi pilnā sastāvā.

Līdz trešdaļas beigām divas minūtes.

A.Kosticins atstāts nepieskatīts pie kreisā iemetiena apļa, Masaļskis precīzi darbojas vārtos.

Noraidīts Andrejs Stass, trešo trešdaļu uzsāksim vairākumā.

Sākas izšķirošā trešdaļa. Mums 1:29 vairākums!

Atgādināšu, ka mums šajā mačā vajadzīga jebkāda uzvara - pamatlaikā, papildlaikā vai pēcspēles metienos. Baltkrieviem vajadzīgi trīs punkti.

Noraidīts Laviņš. Latvija atkal mazākumā. Vēl pamatlaikā 12:54.

Vēl deviņas minūtes.

Latvijai vairākums! Vēl 6:29 pamatlaikā.

Cipilim iespēja gūt vārtus, metiens neprecīzs.

Vēl trīsarpus minūtes.

Vēl divas minūtes.

Mums vēl viens vairākums!

Daugaviņa vārtus neieskaita!

Priekšpēdējā sekundē tukšos vārtos trāpa Sergejs Kosticins. Zaudējums ar 1:3 un cerības jāatliek uz spēli otrdien pret Šveici.