Stenlija kausa izcīņas fināls sākas ar Pitsburgas «Penguins» uzvaru

Pirmdien aizvadīta pirmā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmā spēle, kurā uzvaru guva Pitsburgas “Penguins”, kas ar rezultātu 3:2 pieveica Sanhosē “Šarks”, liecina organizatoru informācija.

Rezultātu jau pirmajā trešdaļā atklāja “Penguins” komanda, ar vārtu guvumu izceļoties Braienam Rastam un vēlāk arī Konoram Šīrijam. Tomēr otrajā periodā “Sharks” spēja atspēlēties – vārtu guvumi Tomāšam Hertlam un Patrikam Marlo. Trešajā trešdaļā, divarpus minūtes līdz spēles beigām Niks Bonino guva uzvaras vārtus savai komandai.

Sanhosē “Šarks” šī ir pirmā reize, kad komandai izdevies sasniegt Stenlija kausa izcīņas izšķirošo kārtu .Savukārt “Penguins” vēl ne reizi nav ticis pie čempiona titula.