Stenlija kausa īpašnieki sagādā zaudējumu Girgensona Bufalo «Sabres»

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien viesos ar 4:5 pagarinājumā zaudēja pašreizējiem Stenlija kausa īpašniekiem Pitsburgas "Penguins" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā divreiz bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons spēlēja 10 minūtes (10:24), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Konors Šīrijs, kura rēķinā bija arī uzvaru nodrošinājušais metiens papildlaika pirmajā minūtē. Pēdējo trešdaļu "Sabres" sāka ar vienu vārtu pārsvaru, ko sešas minūtes pirms pamatlaika beigām likvidēja Fils Kesels, panākot 4:4.

"Sabres" ar 18 spēlēs gūtiem 14 punktiem atkrita uz pēdējo - 16.- vietu Austrumu konferencē. Nākamā spēle izbraukuma noslēgumā "Sabres" būs piektdien pret Detroitas "Red Wings".

Girgensons šosezon 15 spēlēs ir guvis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.