Sanhosē «Sharks» neļauj jau piektajā spēlē noslēgt Stenlija kausa finālu

Pitsburgas "Penguins" ceturtdien vēl neizdevās kļūt par Stenlija kausa ieguvējiem, jo finālsērijas piektajā spēlē ar 4:2 pārāka bija Sanhosē "Sharks" vienība, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Pēc neveiksmes Pitsburgā "Penguins" saglabāja vadību sērijā, kur cīņā līdz četrām uzvarām ir līderi ar 3:2.

Vārtsargs Martins Džonss "Sharks" vārtos atvairīja 44 metienus un pēc mača NBC televīzijā teica, ka nekas vēl sērijā nav beidzies, jo komanda cīnīsies līdz galam. Par spēles pirmo zvaigzni atzina "Sharks" uzbrucēju Loganu Kutūru, kurš guva vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles.

Rezultatīva izvērtās pirmā trešdaļa, kurā Sanhosē komanda nenoturēja divu vārtu pārsvaru, tomēr līdz perioda beigām panāca 3:2. Pēdējo ripu 80 sekundes pirms mača beigām jau tukšos vārtos raidīja Džo Pavelskis. Lai gan "Penguins" divreiz vairāk meta pa vārtiem, nevainojami spēlēja Džonss, bet Mets Marejs pretējos vārtos atvairīja 18 no 21 metiena.

Sērijā sestā spēle notiks svētdien Sanhosē, kur mājiniekiem būs iespēja rezultātu izlīdzināt un panākt izšķirošo spēli finālsērijā.