«Sabres» piedzīvo skarbu zaudējumu pret Dalasas «Stars»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība sestdien izbraukumā piedzīvoja sagrāvi Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pret Dalasas “Stars” ar 1:5, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 54 sekundes, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem un pielietojot četrus spēka paņēmienus, kā arī vienu reizi bloķēja pretinieka metienu. Spēli Zemgus noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” zaudējums jau teju bija izlemts spēles pirmajā trešdaļā, kad komanda ielaida četrus vārtus. Otrajā trešdaļā katrai komandai pa vienam vārtu guvumam – Bufalo komandas labā izcēlās Braiens O’Railijs, bet trešajā abi vārtsargi nostāvēja sausā.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs mājās otrdien, krustojot nūjas ar Vašingtonas “Capitals”.

Šobrīd Girgensona pārstāvētā komanda ar desmit punktiem 14 spēlēs ierindojas NHL Austrumu konferences pēdējā vietā.