Rīgas «Dinamo» zaudējumu sēriju Ņižņekamskā noapaļo līdz 10 neveiksmēm

Rīgas "Dinamo" piecu izbraukuma spēļu sērijas noslēgumā trešdien Krievijā ar 0:2 piekāpās Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienībai un jau 10 spēlēs pēc kārtas palika zaudētājos, arvien pagarinot kluba antirekordu, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija. No izbraukuma rīdzinieki mājās atgriežas tukšām rokām, neguvuši nevienu punktu.

Sezonā 14 spēlēs Rīgas "Dinamo" ir tikai divas uzvaras un pieci punkti, kas komandu stabili noenkuro pēdējā vietā gan Rietumu konferencē, gan līgas kopvērtējumā.

Patukšajā un klusajā nelielajā Ņižņekamskas arēnā tuvāk vārtu guvumam "Dinamo" bija pēdējā trešdaļā, kurā trīsreiz spēlēja vairākumā, tomēr bīstamās situācijas rezultatīvi noslēgt nespēja. Uzvarētāji pa vieniem vārtiem iemeta pirmajās divās trešdaļās.

Laukuma saimnieki rezultātu atklāja piecas minūtes pirms pirmā pārtraukuma - Pavels Kuļikovs no aizvārtes saņēma ripu vārtu priekšā un pārspēja vārtsargu Džastinu Pītersu.

Tuvu vārtu guvumam "Dinamo" bija otrās trešdaļas vidū, kad Denijs Kristo mājinieku vārtsarga Iļjas Ježova atsisto ripu ar otro mēģinājumu raidīja pa vārtu stabiņu. Rīdzinieki centieni uzbrukumā pierima, toties laukuma saimnieki otro periodu pabeidza ar divu vārtu pārsvaru. Pēc cīņas vārtu priekšā rezultatīvs bija Pavels Zdunovs.

Pēdējā trešdaļā Latvijas komanda Ježova vārtus apdraudēja, spēlējot vairākumā, tomēr pietrūka precizitātes, lai samazinātu rezultāta starpību un vismaz reizi pārspētu Ježovu.

Pēc atgriešanās mājās "Dinamo" nākamo spēli aizvadīs pirmdien pret Ķīnas klubu "Kuņluņ Red Star".