Rīgas «Dinamo» Vācijā sagrauj Kaseles «Huskies»

Rīgas “Dinamo” ceturtdien, startējot “Wingas kausa” izcīņā Vācijā, ar 6:1 sagrāva turnīra saimnieci Kaseles “Huskies” vienību, kas pārstāv Vācijas otro līgu, liecina organizatoru informācija. Ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Nikolajs Jeļisejevs.

(Papildināts ar Uvja Balinska viedokli)

Jau pirmajā minūtē rīdzinieki atklāja spēles rezultātu – vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, bet pavisam drīz pārsvaru palielināja Terijs Galjardi. Pirmajā trešdaļā ar vārtus guva arī Uvis Balinskis.

Savukārt otrajā trešdaļā ar vārtu guvumiem izcēlās atkal jau Jeļisejevs, kā arī Renārs Kārkls. Pašā spēles noslēgumā Jeļisejevam vēl viens vārtu guvums - viņš raidīja ripu tukšos vārtos, taču goda vārtus paspēja gūt arī Vācijas vienība.

“Šodien laukumā devāmies ar ļoti lielu motivāciju. Jau no pirmajām mača sekundēm devāmies uz priekšu un centāmies gūt vārtus, kas arī izdevās. Pildījām trenera uzdevumu un spēlējām savu spēli. Ja pilda trenera uzstādījumus, hokejs ir vienkārša spēle,” “Dinamo” citē vienu no vārtu autoriem Balinski.

“Šodien laukumā devāmies tikai ar vienu domu – izcīnīt uzvaru. Cits variants nebija iespējams. Neteiktu, ka šis bija vieglāks pretinieks nekā iepriekš, bet tomēr KHL ir augstāks līmenis. Bija jāizcīna uzvara,” piebilda hokejists.

Jau ziņots, ka šajā pārbaudes turnīrā “Dinamo” uzvarēja Bratislavas “Slovan” ar 3:2, sarūpējot jaunajam trenerim Sandim Ozoliņam pirmo uzvaru trenera godā, bet vēlāk piekāpās Maskavas apgabala “Vitjaz” ar 2:5.

“Dinamo” turnīru noslēdz otrajā pozīcijā, kamēr uzvarētāja tituls tiek “Vitjaz” komandai.