Rīgas «Dinamo» sezonas pusceļu atzīmē ar zaudējumu «bullīšos» Maskavā

Rīgas "Dinamo" ceturtdien viesos ar 1:2 pēcspēles metienos zaudēja Maskavas "Dinamo" vienībai Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), kur Latvijas komanda aizvadījusi tieši pusi regulārās sezonas spēļu, liecina KHL informācija. Pamatlaikā abas komandas pēdējā trešdaļā apmainījās ar iemestiem vārtiem vairākumā, bet "bullīšos" viesiem ar vienu precīzu trāpījumu panākumam nepietika.

Rīdziniekiem vārtus pamatlaikā guva Brendons Makmilans, savukārt Jānis Kalniņš vārtos atvairīja 42 no 43 metieniem.

Abām komandām bija iespējas tikt pie vārtu guvuma pirmajā trešdaļā, tostarp arī vienam pret vienu ar vārtsargu. Rīdzinieki vairāk meta pa vārtiem un glābēju lomā vairākkārt iejutās abu komandu vārtsargi. Pasīvāks viesu uzbrukums kļuva pēc pārtraukuma, taču arī Maskavas kluba hokejistiem pietrūka prasmju, lai vārtos pārspētu Kalniņu. Abas komandas tika pie iespējas spēlēt skaitliskā vairākumā, bet retās pateicīgās epizodes neizmantoja.

Pēdējās trešdaļas vidū Latvijas komanda gandrīz divas minūtes spēlēja trijatā pret pieciem, un pietrūka 11 sekunžu, lai rīdzinieki noturētos. Vairākkārt vārtus glābušo Kalniņu pārspēja Iļja Ņikuļins ar spēcīgu metienu no zonas vidus. Toties atspēlēties viesiem izdevās ļoti ātri un arī skaitliskajā vairākumā - cīņā vārtu priekšā Makmilans rezultātu līdzsvaroja.

Pagarinājumā rīdzinieki divas minūtes izturēja mazākumā, un atkal nevainojami vārtos darbojās Kalniņš.

Denijs Kristo "bullīšos" pirmajā sērijā pārsteidza mājinieku vārtsargu Aleksandru Jerjomenko, savukārt Dastins Boids bija precīzs maskaviešiem. Uzvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Vladimirs Brjukvins.

Maskavas "Dinamo" nespēlēja Mārtiņš Karsums, jo Latvijas uzbrucējs turpina atlabt pēc savainojuma.

Sezonā 28 spēlēs Rīgas "Dinamo" ir piecas uzvaras un 15 punkti, kas komandu arvien notur stabili pēdējā vietā Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā.

Pēdējo spēli pirms 10 dienu pārtraukuma Rīgas "Dinamo" aizvadīs sestdien Jaroslavļā pret "Lokomotiv".