Rīgas «Dinamo» sezonas pauzē dodas ar Jaroslavļā gūtu pārliecinošu uzvaru

Pēdējā spēlē pirms valstsvienību pārtraukuma Rīgas "Dinamo" sestdien izbraukumā ar 4:0 uzvarēja Jaroslavļas "Lokomotiv" vienību Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina KHL informācija. Tikai otro reizi sezonā "Dinamo" izcīnīja uzvaru pamatlaikā.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Miks Indrašis, bet pa reizei izcēlās Guntis Galviņš un Denijs Kristo. Vārtos sezonā otro "sauso" spēli aizvadīja Jānis Kalniņš, atvairot 36 metienus.

Rīdzinieki vairāk meta pa vārtiem pirmajā trešdaļā un priekšpēdējā minūtē pirms pārtraukuma izvirzījās vadībā, kad sezonā pirmais precīzais metiens izdevās Galviņam. Skaitliskā vairākuma izspēlē "Dinamo" aizsargs spēcīgi un precīzi trieca ripu no zilās līnijas.

Savukārt otrajā periodā "Dinamo" pārsvaru ātrā uzbrukumā nostiprināja komandas kapteinis Indrašis. Saņēmis Ginta Meijas īsu piespēli, Indrašis cīņā ar aizsargu pārspēja mājinieku vārtu vīru Aleksandru Sudņicinu. Atlikušajās piecās perioda minūtēs labas iespējas bija arī mājiniekiem, bet teicami "Dinamo" vārtos darbojās Kalniņš. Turpretim viesi noorganizēja vēl vienu lielisku pretuzbrukumu, ko ar neatvairāmu metienu tālajā stūrī noslēdza Kristo.

"Lokomotiv" ar nelielu izmisuma piegaršu uzbrukumos gan centās vērst ko sev par labu pēdējā trešdaļā, tomēr rīdzinieki aizsardzībā nospēlēja nevainojami, turklāt izvairoties arī no noraidījumu nopelnīšanas. Visbeidzot mājinieki pēdējā minūtē iekrita aizsardzībā un Indrašis pielika uzvaras punktu.

Sezonā 29 spēlēs Rīgas "Dinamo" ir sešas uzvaras un 18 punkti, kas komandu notur stabili pēdējā vietā Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā, kur tuvākie konkurenti ir astoņu punktu attālumā.

Pēc valstsvienību pārtraukuma Rīgas "Dinamo" sezonu atsāks 14.novembrī mājās pret Arta Ābola trenēto Toljati "Lada".