Rīgas «Dinamo» pirmo reizi šosezon gūst divas uzvaras pamatlaikā pēc kārtas

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas „Dinamo” pirmdien savā laukumā ar 4:2 apspēlēja Podoļskas „Vitjaz”, izcīnot otro panākumu pēc kārtas, liecina KHL informācija. „Dinamo” vēl ne reizi šosezon nebija spējusi izcīnīt divas uzvaras pamatlaikā pēc kārtas.

Rīgas „Dinamo” labā vārtus guva Edgars Kulda, Miķelis Rēdlihs, Miks Indrašis un Kristaps Zīle.

Zīles precīzais tālšāviens ļāva 19-gadīgajam sportistam gūt savus pirmos vārtus KHL.

Pirmajā periodā vienīgos vārtus guva „Dinamo” uzbrucējs Kulda. Otrā perioda sākumā viesi izpelnījās divu minūšu noraidījumu, kuru prata realizēt Rēdlihs, panākot divu punktu pārsvaru. Trešdaļas vidū viesi vienus vārtus atguva. Neilgi pirms pārtraukuma abu komandu spēlētāji apmainījās ar asumiem, nepilnas minūtes laikā katrai vienībai saņemot pa trim noraidījumiem.

Pēdējās trešdaļas sākumā „Dinamo” rezultatīvākais spēlētājs Indrašis, raidot ripu pretinieku vārtos, palielināja savu šīs sezonas punktu ražu. Nedaudz vairāk nekā desmit minūtes pirms pamatlaika beigām viesi otro reizi pārspēja Jāni Kalniņu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Atlikušajā laikā vienīgos vārtus spēja gūt Zīle, nodrošinot uzvaru mājiniekiem.

Neilgi pirms spēles beigām savainojumu guva Ņikita Jevpalovs, kurš tika iegrūsts laukuma apmalē.

Rīgas „Dinamo” KHL rietumu konferences tabulā ar 32 punktiem 40 spēlēs ieņem pēdējo 13. vietu.