Rīgas «Dinamo» pēcspēles metienos piekāpjas Čeļabinskas «Traktor»

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izbraukumā pēcspēles metienos ar 2:1 piekāpās Čeļabinskas “Traktor” vienībai, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar Laura Dārziņa viedokli)

Spēles rezultāts tika atklāts spēles 13. minūtē, kad Ivans Višņevskis raidīja ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos un izvirzīja “Traktor” vadībā.

Spēles rezultātu izdevās otrajā trešdaļā izlīdzināt Laurim Dārziņam, kurš izmantoja iespēju vairākuma pēdējās sekundēs.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā “Traktor” atkal bija vadībā, tomēr pēc "Dinamo" pieprasījuma tiesneši pārskatīja epizodi un vārtu guvums netika ieskaitīts. Šāda situācija manāmi nokaitināja rīdiznieku pretiniekus, kas aizvien aktīvāk sāka uzbrukt Kalniņa sargātajiem vārtiem. Spēles pamatlaika pēdējās minūtēs rīdzinieki nopelnīja noraidījumu, taču spēja izturēt mazākumu.

Papildlaika otrajā minūtē noraidījumu par rupjību nopelnīja pieredzējušais aizsargs Krišjānis Rēdlihs. Lieliski pretinieku uzbrukumus izturēja Kalniņš. Papildlaikā nevienai no komandām gūt uzvaras vārtus neizdevās, savukārt pēcspēles metienos pārāka izrādījās "Traktor" vienība.

“Šodien gribējām reabilitēties par ļoti slikto spēli Rīgā. Mājās mēs nospēlējām ļoti vāji. Spēle bija nesen, tāpēc zinājām, ko gaidīt. Izmainījām spēles plānu. Kas gan sākumā īsti nestrādāja. Pagāja laiciņš, iešūpojāmies un salikām visu pa plauktiem. Protams, iniciatīva piederēja viņiem, bet šodien rādījām labu sniegumu. Brīžiem bijām iespiesti zonā, bet vajadzīgajos momentos mūs “pavilka Jānis [Kalniņš],” kluba mājaslapā citētais vārtu autora Dārziņa sacītais.

Dārziņš pēc atgriešanās uz ledus piecās spēlēs guvis trīs vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

“Iegājām zonā, Indrašis bija aiz vārtiem un atdeva man piespēli. Vārtu priekšā ļoti labi nospēlēja Zīle un izdevās rezultātu izlīdzināt,” tā par savu vārtu gūšanu pastāstīja Dārziņš.

Pēcspēles metienos Dinamo Rīga komanda piekāpās ar 0:2. “Rihards [Bukarts] izgāja mest pirmais un mēs varējām redzēt, kā šodien “uz bullīšiem” jutīsies vārtsargs. Rihards visu darīja pareizi un gandrīz jau iemeta. Nelikās, ka vārtsargs šodien uzķersies uz māņkustībām. Tāpēc arī gan es, gan Ņikita [Jevpalovs] izvēlējāmies mest nevis apspēlēt. Ar 0 iemestiem “bullīšiem, protams, uzvarēt nevar,” atzina Dārziņš.

Ar 25 punktiem sakrātiem 36 spēlēs, “Dinamo” ir KHL pēdējā pozīcijā. Savukārt “Traktor” 36 spēlēs sakrājis 55 punktus, atrodoties Austrumu konferences labāko astotniekā.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs ceturtdien, viesojoties pie Arta Ābola trenētās un Kristapa Sotnieka pārstāvētās Toljati “Ladas”.