Rīgas «Dinamo» pārliecinoši uzvar Bratislavas «Slovan»

Rīgas “Dinamo” svētdien iepriecināja “Arēnā Rīga” sanākušos līdzjutējus, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē gūstot pārliecinošu uzvaru pār Bratislavas “Slovan” ar 5:1, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju, liecina organizatoru informācija. Šī bija pirmā "Dinamo" uzvara pamatlaikā savā laukumā.

Spēles rezultātu atklāja Guntis Galviņš jau spēles sestajā minūtē, izmantojot vairākumu. 14. minūtē, atkal jau spēlējot vairākumā, vārtu guvums arī Mikam Indrašim. Un vēl pēc divām minūtēm arī Lauris Dārziņš izcēlās ar vārtu guvumu, šoreiz spēlējot vienādos sastāvos.

Otrās trešdaļas ievadā veiksme gan nedaudz pagrieza vaigu uz “Slovan” pusi, ļaujot Andrejam Mesarošam nedaudz samazināt vārtu starpību, taču drīz vien Frenks Razgals atjaunoja trīs vārtu starpību. Vēl jo vairāk – nepilnas trīs minūtes līdz otrās trešdaļas beigām ar vēl vienu vārtu guvumu izcēlās Indrašis.

Trešā spēles trešdaļa bija noraidījumiem bagāta, taču rezultāts uz tablo nemainījās.

“Dinamo” ar 38 spēlēs sakrātiem 29 punktiem ir pārliecinoša pastarīte Rietumu konferencē, taču līgas kopvērtējumā ir spējusi apsteigt Hantimansijskas “Jugra” vienību. Tikmēr “Slovan” ar 40 punktiem, kas sakrāti 37 spēlēs, ir Rietumu konferences priekšpēdējā vietā.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs otrdien, spēkojoties ar Maskavas “CSKA” vienību.