Rīgas «Dinamo» pārbaudes turnīru Minskā noslēdz ar bezvārtu zaudējumu

Rīgas „Dinamo” pārbaudes turnīru „Minskas kauss” sestdien noslēdza ar zaudējumu mājinieku „Dinamo” ar 0:4, informēja Baltkrievijas izdevums „Pressball”. Sanda Ozoliņa vadītā vienība bez panākumiem turnīru pabeidza sestajā vietā.

Pirmajā periodā neviena no komandām ar vārtu guvumu neizcēlās, bet jau otrās trešdaļas sākumā rezultātu atklāja deviņpadsmitgadīgais minskietis Jegors Šarangovičs. Neilgi pirms trešdaļas beigām Minskas „Dinamo” pārsvaru palielināja Daņils Karabans un Jevgēņijs Lisovets.

Par spīti vairākām iespējām spēlējot skaitliskajā vairākumā, Sanda Ozoliņa vadītā vienība nespēja gūt goda vārtus, bet mača izskaņā Minskas „Dinamo” spēlētājs Dmitrijs Ambrožeičiks vēl vairāk palielināja komandas pārsvaru.

Jau iepriekš tika ziņots, ka turnīra pirmajā spēlē Rīgas „Dinamo” zaudēja Jaroslavļas „Lokomotiv” ar 1:3, bet piektdien pēcspēles metienu sērijā piekāpās Hantimansijskas „Jugra” (2:3). Miskas „Dinamo” pirmajās divās spēlēs zaudēja Maskavas „Dinamo” un Minskas „Yunost” komandām.

Rīgas „Dinamo” devās ar 28 hokejistiem, mājās atstājot aizsargu Gunti Galviņu, kā arī uzbrucējus Māri Bičevski, Miku Indraši un Gintu Meiju.

Gatavošanās sākumposmā Rīgas „Dinamo” ierasti aizvadīja treniņnometni Valmierā, kas noslēdzās pirmdien. Pirms 2017./2018. gada KHL sezonas Rīgas „Dinamo” piedalīsies trijos pārbaudes turnīros, spēlējot Minskā, Vācijas pilsētā Kaselē un "Arēnā Rīga", kopumā sagatavošanās ciklā aizvadot 10 pārbaudes spēles.

Jaunajā KHL sezonā Rīgas „Dinamo” pirmā spēle būs 22. augustā izbraukumā pret Omskas apgabala „Avangard”. Katram klubam regulārajā KHL sezonā paredzētas 56 spēles.