Rīgas «Dinamo» pārbaudes spēlē neizdodas tikt pie vēl vienas uzvaras

Rīgas “Dinamo” gatavošanos Kontinentālās hokeja līgas (KHL) desmitajai sezonai trešdien Vācijā turpināja ar zaudējumu 2:5 pārbaudes spēlē Maskavas apgabala "Vitjaz" vienībai, liecina rīkotāju informācija.

Denijs Kristo un Māris Bičevskis pirmajā trešdaļā panāca "Dinamo" divu vārtu vadību, ko rīdzinieki gan nenoturēja, turklāt otrajā periodā ielaida četras ripas un nonāca iedzinējos ar 2:5. Trīs vārtus otrajā trešdaļā rīdzinieki ielaida, spēlējot mazākumā.

"Dinamo" sastāvā par mačā labāko atzina otro vārtu autoru Bičevski.

Pārbaudes turnīrā pirmajā spēlē galvenā trenera Sanda Ozoliņa vadītā "Dinamo" otrdien uzveica Bratislavas "Slovan" hokejistus. Turnīra noslēgumā ceturtdien vēl paredzēta spēle pret Vācijas otrās līgas komandu Kaseles "Huskies".

KHL sezonu "Dinamo" sāks 22.augustā Krievijā pret Omskas apgabala "Avangard". Piecās pārbaudes spēlēs "Dinamo" ir četri zaudējumi.