Rīgas «Dinamo» papildlaikā zaudē Austrumu konferences pastarītei «Jugra»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas „Dinamo” pirmdien savās mājās ar 1:2 papildlaikā piekāpās austrumu konferences pastarītei Hantimansijskas „Jugra”, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus „Dinamo” labā guva Ansi Salmela.

Papildlaika otrajā minūtē viesi iemeta vārtus, tomēr Rīgas „Dinamo” komanda pieprasīja tiesnešiem izskatīt videoatkārtojumu, uzskatot, ka bijis zonas pārkāpums. Pēc vairāku minūšu pauzes tika pieņemts lēmums, ka vārti gūti likumīgi.

Spēles pirmās trešdaļas izskaņā pēc Ņikitas Jevpalova un Miķeļa Rēdliha piespēlēm ripu vārtu priekšā atrada Salmela, kas atklāja rezultātu. Otrajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās. Trešo trešdaļu veiksmīgi iesāka viesi, jau pirmajā minūtē pārspējot Jāni Kalniņu un izlīdzinot rezultātu.

Uzvara pamatlaikā būtu ļāvusi „Dinamo” pamest pēdējo vietu līgas kopvērtējumā.

Rīgas „Dinamo” 51 spēlē izdevies iekrāt 44 punktus, kas dod pēdējo vietu KHL Rietumu konferencē.