Rīgas «Dinamo» pagarinājumā izcīna sezonā pirmo uzvaru uz mājas ledus

Miķeļa Rēdliha precīzais metiens pagarinājumā Rīgas "Dinamo" otrdien nodrošināja uzvaru 3:2 pār Čerepovecas "Severstaļ" un sezonā pirmo uzvaru savā laukumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā, liecina KHL informācija.

Denijs Kristo un Gunārs Skvorcovs pamatlaikā divreiz mājiniekiem atjaunoja neizšķirtu, bet Miķelis Rēdlihs pagarinājuma trešajā minūtē guva uzvaras vārtus, kas viņam bija sezonā pirmais precīzais metiens.

"Dinamo" hokejisti vēl ne reizi sezonā nav atklājuši rezultātu "Arēnā Rīga", un arī šoreiz pirmā ripa nonāca mājinieku vārtos. Ātru "Severstaļ" uzbrukumu no tuvas distances vairākumā noslēdza Jurijs Trubačovs, trāpot pa gaisā lidojošu ripu. Maz bija spēles vārtu priekšā, un iespēju izmainīt rezultātu abām komandām pietrūka, neraugoties uz itin augsto tempu.

Toties otrā perioda sākumā laukuma saimnieki ātri panāca izlīdzinājumu - teicams plaukstas metiens no zonas vidus izdevās Kristo. Mājinieki daudz uzbruka un pie Alekseja Artamkina sargātajiem vārtiem bieži bija karsti. Tomēr pirms pēdējā pārtraukuma "Severstaļ" vienā no nedaudzajiem uzbrukumiem atguva vadību pēc teicamas saspēles, ko pie Jāņa Kalniņa vārtu stūra noslēdza Pavels Černovs.

Mājinieku spiediens bija efektīvs pēdējās trešdaļas sākumā, palīdzot "Dinamo" vēlreiz panākt neizšķirtu. Meija atkārtoti meta pa vārtiem jau kritienā, bet ripu pielaboja Skvorcovs. Laukuma saimnieki turpināja aktīvi uzbrukt, savukārt Čerepovecas komanda atbildēja ar retākiem pretuzbrukumiem. Pēdējā minūtē Guntis Galviņš pazaudēja ripu tuvu saviem vārtiem, tomēr Aleksandrs Ščerbina no asa leņķa trāpīja pa vārtu stabiņu.

Pagarinājumā labas iespējas bija abām komandām, pirms Miķelis Rēdlihs ar plaukstas metienu pārspēja Artamkinu.

Abu komandu iepriekšējā spēlē pirms četrām dienām Čerepovecā rīdzinieki zaudēja ar 1:3.

Sezonā 23 spēlēs Rīgas "Dinamo" ir četras uzvaras un 10 punkti, kas arvien neļauj tikt augstāk par stabili pēdējo vietu Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā.

Arī nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs Rīgā, bet tas notiks gandrīz pēc nedēļas pauzes 23.oktobrī pret Novosibirskas "Sibirj".