Rīgas «Dinamo» otro reizi piecās dienās piedzīvo zaudējumu «Torpedo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas „Dinamo” svētdien ar 1:3 Rīgā piekāpās Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai un Pētera Skudras trenētajai Ņižņijnovgorodas „Torpedo”, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus „Dinamo” komandā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva Ansi Salmele. Somu aizsargam šie bija pirmie vārti „Dinamo” sastāvā.

Viesi spēles rezultātu atklāja jau ceturtajā minūtē. Atlikušajā trešdaļas daļā neviena no komandām nespēja gūt vārtus. Otrajā periodā nospiedošs pārsvars bija Ņižņijnovgorodas komandai, kas izpildīja 17 metienus pa vārtiem, kam „Dinamo” atbildēja tikai ar diviem. Trešdaļas vidusdaļā „Torpedo” dubultoja savu pārsvaru. Pēdējā perioda ievadā viesi guva trešos vārtus, bet divas minūtes vēlāk Salmela bija precīzs no zilās līnijas, realizējot vairākumu.

Ar „Torpedo” vienību rīdzinieki tikās arī trešdien, kad Ņižņijnovgorodā piedzīvoja zaudējumu ar 1:3.

„Dinamo” šis bija trešais zaudējums pēc kārtas. Ar astoņiem punktiem 22 spēlēs „Dinamo” ieņem pēdējo vietu KHL rietumu konferencē.

Nākamā spēle „Dinamo” paredzēta otrdien Rīgā pret Čerepovecas „Severstaļ”.