Rīgas «Dinamo» mājas spēļu sēriju uzsāk ar vienpadsmito neveiksmi pēc kārtas

Rīgas „Dinamo” pirmdien piedzīvoja vienpadsmito zaudējumu pēc kārtas piekāpjoties Pekinas „Kuņluņ Red Star” ar 1:2, liecina organizatoru informācija. Vienīgos vārtus „Dinamo” labā guva Ņikita Jevpalovs.

Pirmajā periodā abām komandām bija iespējas atklāt rezultātu, tomēr vārtus gūt izdevās tikai viesiem.

Otrā perioda trīspadsmitajā minūtē „Dinamo” hokejisti vairākkārt bīstami apdraudēja viesu vārtus, tomēr pretinieku noraidījums liedza atklāt mājinieku rezultātu. Arī skaitlisko vairākumu mājinieki neizmantoja.

Jau trešā perioda sākumā, abām komandām spēlējot četru hokejistu sastāvā, „Kuņluņ Red Star” dubultoja savu pārsvaru. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Sanda Ozoliņa vadītā vienībā nolēma Džastinu Pīteru mainīt pret vēl vienu laukuma spēlētāju. Ieilgusī ofensīva ļāva Jevpalovam atklāt mājinieku rezultātu. Izlīdzināt rezultātu tā arī „Dinamo” neizdevās.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka Rīgas „Dinamo” vadība atlaida Ozoliņa palīgus Rodrigo Laviņu un Aleksandru Ņiživiju.

Rīgas „Dinamo” pirmajās 14 spēlēs tikusi tikai pie diviem panākumiem, likumsakarīgi ieņemot pēdējo 13. vietu Kontinentālās hokeja līgas rietumu konferencē. „Dinamo” pēdējās 10 spēlēs nespēja gūt ne punktu, piedzīvojot garāko zaudējumu sēriju komandas vēsturē.