Rīgas «Dinamo» bez fanu atbalsta piekāpjas «Ak Bars»

Rīgas “Dinamo” trešdien “Arēnā Rīga” visai pieklusinātā gaisotnē Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 4:1 piekāpās Kazaņas “Ak Bars” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēle sākās visai asi ar vairākkārtējiem “Ak Bars” spēlētāju noraidījumiem. Devītajā minūtē Karlam Stolerijam izdevās realizēt vairākumu, izvirzot Rīgas “Dinamo” vadībā. Taču prieki nebija ilgi. Trīs minūtes līdz trešdaļas beigām rezultātu izlīdzināja Vladimirs Tkačovs, bet vēl pēc pusotras minūtes Antons Landers izvirzīja kazaņiešus vadībā.

Otrā trešdaļa bija noraidījumiem bagāta – četras reizes uz noraidīto soliņa sēdās rīdzinieki, divas reizes kazaņieši, bet par spīti emocijām, rezultāts uz tablo nemainījās.

"Ak Bars" nostiprināt savu pārsvaru varēja tikai sešas minūtes līdz spēles beigām, kad, izmantojot vairākumu, precīzs bija Džastins Azevedo. Bet divarpus minūtes līdz spēles biegām ceturto reizi ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos raidīja Atte Ohtamā.

Rīgas “Dinamo” 48 spēlēs spējusi sakrāt vien 43 punktus, ierindojoties KHL Rietumu konferences pēdējā vietā, un šobrīd ir arī visas līgas pastarīte. Komanda jau iepriekš zaudēja pat teorētiskās iespējas tikt izslēgšanas spēlēs.

Savukārt “Ak Bars” Austrumu konferencē 50 spēlēs sakrājis 91 punktus un ir līderpozīcijās.

Nākamo spēli “Dinamo”, iespējams, tāpat vēl bez aktīva fanu atbalsta, kas solidarizējas ar nežēlastībā kritušo fanu talismanu Jurčiku Raganu, aizvadīs 18. janvārī, kad pretim stāsies Habarovskas “Amur” vienība.