Rīgas «Dinamo» ar vieniem gūtiem vārtiem nepietiek uzvarai arī Ufā

Rīgas "Dinamo" izbraukuma spēļu sēriju otrdien sāka ar zaudējumu 1:2 Ufā pret "Salavat Julajev" un pagarināja neveiksmju virkni līdz sešiem zaudējumiem, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija. Turklāt jau sesto spēli pēc kārtas rīdzinieki neguva vairāk kā vienus vārtus.

"Dinamo" rezultatīvs četras minūtes pirms spēles beigām bija Brendons Makmilans, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Laukuma saimniekiem pēdējās divās trešdaļās pa vieniem vārtiem guva Linuss Umarks un Filips Larsens.

Pirmajā trešdaļā "Dinamo" noturējās aizsardzībā un izveidoja pāris labas situācijas pretuzbrukumos, bet mājinieki krietni āktīvāk nospēlēja pēc pārtraukuma un Umarks ātra uzbrukuma noslēgumā ar metienu zem pārliktņa likumsakarīgi izvirzīja "Salavat Julajev" vadībā. Rīdzinieki vairāk uzbruka perioda beigās, bet līdz precīzam metienam netika.

Pēdējās trešdaļās sākumā Ufas komanda izspēlēja skaitlisko vairākumu, ko ar trāpīgu metienu Jāņa Kalniņa vārtos pabeidza Larsens, kad "Dinamo" jau bija pilnā sastāvā. Savukārt rīdzinieki rezultatīvi izmantoja mājinieku vārtu vīra Bena Skrīvensa kļūmīgos centienus nospēlēt ar nūju aiz vārtiem un kavēšanos atgriezties savā cietoksnī. Kalniņu pēdējā minūtē aizstāja laukuma spēlētājs, taču iecerētās atspēlēšanās vietā pēc noraidījuma bija jāspēlē mazākumā.

Piecu spēļu izbraukumu "Dinamo" turpinās ceturtdien Krievijā pret HK "Soči", sestdien spēlēs Helsinkos pret "Jokerit", 18. septembrī pretinieki būs Kazaņas "Ak Bars", bet 20.septembrī - Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Sezonā 10 spēlēs Rīgas "Dinamo" ir pieci punkti par viesos gūtām divām uzvarām, kas komandu ierindo pēdējā -13.- vietā Rietumu konferencē.