«Predators» Stenlija kausa izcīņas spēlē izlīdzina rezultātu, bet tomēr piekāpjas «Penguins»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmajā Stenlija kausa izcīņas finālspēlē pirmdien ar 5:3 uzvaru guva čempionvienība Pitsburgas “Penguins”, izvirzoties sērijā līdz četrām uzvarām vadībā pār Nešvilas “Predators” ar 1-0, liecina organizatoru informācija.

Jau pirmajā trešdaļā vadībā ar 3:0 gan izvirzījās “Penguins” – ar vārtu guvumiem izcēlās Jevgēņijs Malkins, Konors Šīrijs un Niks Bonīno. Bet jau otrajā periodā iniciatīva bija “Predators” hokejistiem – vārtu starpību samazināja Raeins Eliss, bet trešajā trešdaļā Nešvilas vienībai izdevās rezultātu pat izlīdzināt, pateicoties Koltona Simonsa un Frederika Gudro vārtu guvumiem.

Un tomēr spēles 54. minūtē Džeika Gincela vārtu guvums ļāva atkal vadībā izvirzīties “Penguins”, bet tukšos vārtos spēles izskaņā vārtos raidīja atkal Bonīno.

Otrā finālsērijas spēle gaidāma ceturtdien.