Pitsburgas «Penguins» finālsērijā gūst otro uzvaru un palielina izredzes otro gadu pēc kārtas izcīnīt Stenlija kausu

Izcīnot uzvaru ar 4:1 pār Nešvilas “Predators”, Pitsburgas “Penguins” Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijā izvirzījās vadībā ar 2-0, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas 13. minūtē atklāja Nešvilas vienība – Pontguss Āberijs uz īsu brīdi izvirzīja savu komandu vadībā. Taču pārsvars nebija ilgs – par to parūpējās “Penguins” debitants Džeiks Gincels, izlīdzinot spēles rezultātu. Zīmīgi, ka Gincela rēķinā arī otrais vārtu guvums trešās trešdaļas sākumā. Vēl ar vārtu guvumiem “Penguins” labā izcēlās Skots Vilsons un Jevgeņijs Malkins.

Dueļa turpinājums komandām notiks Nešvilā – sestdien risināsies finālsērijas trešā spēle, kurā pērnā gada Stenlija kausa ieguvēji noteikti darīs visu, lai nostiprinātu savu pārsvaru un jau četrās spēlēs spētu tikt pie prestižās balvas vēlreiz.

Zīmīgi, ka divus gadus pēc kārtas pēdējo reizi vienai vienībai pie Stenlija kausa izdevies tikt Detroitas “Red Wings”, un tas notika 1997. un 1998. gadā.