Pērnās sezonas finālistu mačā HK «Kurbads» hokejisti «bullīšos» pieveic HK «Mogo»

Pašreizējie titula īpašnieki HK "Kurbads" trešdien viesos ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja pērnās sezonas finālistus HK "Mogo" Latvijas hokeja čempionāta spēlē, liecina rīkotāju informācija.  Uzvarētājiem izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Edgars Brancis.

HK "Kurbads" revanšējās sāncenšiem par turnīra atklāšanas spēlē septembrī piedzīvoto zaudējumu (3:5). Uzvarētājiem par labāko nosauca Sandi Zolmani, HK "Mogo" rindās - Juri Ziemiņu.

Pamatlaikā abas komandas pa reizei pabija vadībā - rezultātu pirmās trešdaļas vidū atklāja Rihards Remiņš, bet drīz vien HK "Mogo" izlīdzinājumu panāca Elviss Želubovskis. Pēc pārtraukuma Ziemiņš vadībā izvirzīja jau HK "Mogo", tomēr trešā perioda 7.minūtē Sergejs Pečura atjaunoja neizšķirtu, kas saglabājās līdz pēcspēles metienu sērijai.

HK "Kurbads" sastāvā debitēja īstermiņa līgumu noslēgušais pieredzējušais Latvijas uzbrucējs Jānis Sprukts, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās.

Katra komanda aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas mačos iekļūst četras no sešām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām.