Paplānāks Rīgas «Dinamo» nenoturas pret Jaroslavļas klubu «Latvijas Dzelzceļa» kausā

Spēlējot bez vairākiem potenciāliem komandas līderiem, Rīgas "Dinamo" hokejisti trešdien "Latvijas Dzelzceļa" kausa izcīņā ar 1:5 zaudēja Jaroslavļas "Lokomotiv", kas gan neliegs abām komandām dienu vēlāk tikties vēlreiz jau cīņā par pirmo vietu pārbaudes turnīrā pirms Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas sākuma, liecina rīkotāju informācija.

Vienīgos vārtus mājiniekiem "Arēnā Rīga" guva Māris Bičevskis, bet par labāko "Dinamo" sastāvā atzina uzbrucēju Ņikitu Jevpalovu.

Daudz jauno spēlētāju sastāvā iekļāvušajiem laukuma saimniekiem izdevās veiksmīgs sākums - skaitliskā vairākuma izspēlē Bičevskis 4.minūtē rezultatīvi pielaboja ripu pēc Nikolaja Jeļisejeva metiena. Tomēr viesi ātri revanšējās un izvirzījās vadībā. Pietika "Dinamo" aizsardzībai saminstināties, lai "Lokomotiv" tiktu pie ripas pretinieku zonā un izspēlētu Denisam Osipovam metienam no tuvas distances. Vēl vienus vārtus Jaroslavļas komanda guva vairākumā - Jāni Kalniņu vārtos pārspēja Rušans Rafikovs, un viesi 8. minūtē jau bija vadībā.

Jaroslavļas komandas pārsvars vēl vairāk izpaudās otrajā trešdaļā. Piecas minūtes pirms pēdējā pārtraukuma Brendons Kozuns izmantoja lielo skaitlisko pārsvaru. "Dinamo" aizsardzība pajuka, ļaujot Denisam Aleksejevam un Pavelam Kudrjavcevam no tuvas distances panākt jau 5:1.

Pēdējā trešdaļā "Dinamo" uzbrucēju Oskaru Batņu noraidīja līdz spēles beigām par sitienu ar galvu kautiņā pret Iļju Lobuškinu, taču rezultāts vairs nemainījās.

Turnīrā pirmajās spēlēs rīdzinieki uzvarēja Minskas "Dinamo" (3:2) un Kazaņas "Ak Bars" (3:1), līdz ar to pēdējo spēli turnīrā mājinieki aizvadīs par pirmo vietu. Visas turnīra komandas ceturtdien piedalīsies finālspēlēs par vietām.

Rīgas "Dinamo" trešdien informēja, ka noslēdza divu gadu līgumu ar aizsargu Uvi Balinski, kā arī vienojās ar uzbrucēju Oskaru Batņu un Lietuvas aizsargu Neriju Ališausku, kuriem iepriekš bija pārbaudes laika līgums.

Pirmo spēli jaunajā KHL sezonā Rīgas "Dinamo" aizvadīs 22.augustā izbraukumā pret Omskas apgabala "Avangard". Uz sava ledus "Dinamo" sezonu sāks 31.augustā pret Maskavas "Spartak". Jaunajā sezonā katram klubam KHL čempionātā paredzētas 56 spēles.