«Lightning» uzveic «Blackhawks» un panāk izlīdzinājumu sērijā Stenlija kausa finālā

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālā sestdien Tampabejas "Lightning" savā laukumā ar rezultātu 4:3 uzveica Čikāgas "BLackhawks", sērijā panākot neizšķirtu rezultātu, liecina rīkotāju informācija.

Fināla sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1:1.

"Lightning" otrā perioda ievadā nonāca iedzinējos ar 1:2, taču turpinājumā pārņēma vadību ar 3:2.
Trešās trešdaļas vidū skaitliskajā vairākumā uzvaras vārtus "Lightning" labā guva Džeisons Gerisons, kuru atzina par spēles pirmo zvaigzni.

Nākamās divas Stenlija kausa izcīņas fināla spēles notiks 8. un 10.jūnijā Čikāgā.

Jau ziņots, ka "Lightning" iepriekš vienīgo reizi Stenlija kausa finālā spēlēja 2004.gadā, kad arī uzvarēja. "Blackhawks" finālā spēlē 14.reizi. Čikāgas komanda kausu ieguvusi piecas reizes, no tām pēdējā bija 2013.gadā

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis turpina trenēties ar "Lightning", taču nevienā NHL spēlē komandas pieteikumā viņš šosezon nav iekļuvis.