BBL, «Jūrmala» - «Betsafe/Liepāja»

Kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks atgriezies no piecu nedēļu treniņnometnes

Hokeja virslīga. "Mogo" - "Liepāja/Optibet"

«Liepāja/Optibet» hokejisti līderu duelī uzveic HK «Mogo»

Latvijas hokeja čempionāta līderi "Liepāja/Optibet" trešdien viesos ar 4:3 uzvarēja tuvākos sekotājus HK "Mogo", kas otrajā trešdaļā atspēlēja divu vārtu deficītu, tomēr palika zaudētājos, liecina rīkotāju informācija.

Divi Valtera Freija gūti vārti palīdzēja liepājniekiem pirmo trešdaļu noslēgt ar 3:1 pārsvaru, ko viesi gan nenoturēja. Juris Ziemiņš un Rustams Begovs līdz otrā perioda vidum panāca neizšķirtu, taču par izšķirošu kļuva Liepājas komandas aizsarga Iļjas Makarova iemestā ripa pēdējās trešdaļas sākumā.

Dienas otrā spēlē "Zemgale/LLU" ar 2:0 pārspēja HS "Rīga" hokejistus.

"Liepāja/Optibet" līderpozīcijas nodrošina 10 spēlēs gūti 26 punkti, turpretim HK "Mogo" ir otrie ar 22 punktiem. Trešo vietu ieņem pašreizējie čempioni "Kurbads" ar 15 punktiem un spēli rezervē.

Regulārajā sezonā katra komanda aizvadīs 30 spēles, bet izslēgšanas mačos iekļūst četras no sešām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām.