Latvijas klubu izlases hokejisti divreiz zaudē Zviedrijas trešās līgas klubiem

Divus zaudējumus pārbaudes spēlēs viesos pret Zviedrijas trešās līgas klubiem piedzīvoja Latvijas klubu izlase, liecina organizatoru informācija.

Latvijas hokejisti pirmdien ar 2:3 piekāpās "Vasby" IK, kas uzvaras vārtus guva trešajā periodā. Ar vārtu guvumiem Latvijas izlasē izcēlās Kristaps Millers un Lauris Rancevs.

Savukārt otrdien pret "Borlange" HF tika piedzīvota neveiksme ar 1:5. Vienīgos vārtus klubu izlasē guva Rancevs, otrajā trešdaļā samazinot rezultāta starpību līdz 1:3.

Latvijas klubu izlasē izbraukumā uz Zviedriju netika iekļauti HK "Kurbads" un "Liepāja/Optibet" spēlētāji.