Latvijas hokejisti izcīna uzvaru arī pēdējā Eiropas Izaicinājuma kausa spēlē

Latvijas hokeja izlase sestdien ar uzvaru pret mājinieci Franciju (3:1) noslēdza Eiropas Izaicinājuma kausu (EIHC), liecina organizatoru informācija. Latvijas izlase turnīru noslēdza ar uzvarām visās trīs spēlēs.

Vārtus Latvijas izlases labā guva Roberts Bukarts, Sandis Zolmanis un Ralfs Freibergs.

Jau pirmajā periodā Bukarts izvirzīja vadībā Latvijas vienību. Arī pēc otrā perioda Latvija atradās vadībā ar minimālu pārsvaru. Pēdējās trešdaļas sākumā Zolmanis dubultoja latviešu pārsvaru. Perioda vidū mājinieki vienus vārtus atguva, bet minūti vēlāk Freibergs raidīja trešo ripu francūžu vārtos.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka Latvijas izlase ceturtdien ar 7:5 apspēlēja Baltkrieviju, bet piektdien ar 4:1 uzvarēja slovēņu hokejistus.

Ventspilī Latvijas U-20 hokejisti piekāpās dāņu vienaudžiem ar 0:2, noslēdzot turnīru bez panākumiem. Bet Latvijas U-18 vienība Oļega Sorokina vadībā ar 2:3 papildlaikā piekāpās norvēģiem, kas bija pirmais zaudējums trīs pārbaudes spēlēs.

Savukārt Minskā Latvijas U-17 hokejisti ar 4:0 apspēlēja slovākus, bet U-16 spēlētāji ar 2:5 piekāpās Norvēģijas jauniešiem.