Latvijas hokejistes Pasaules čempionātu iesāk ar uzvaru pār Itāliju

Ar skaistu uzvaru pār Itālijas valstsvienību Pasaules čempionātu 1B divīzijā Polijas pilsētā Katovicē sestdien uzsāka Latvijas dāmu izlase, uzvarot ar rezultātu 4:1, liecina organizatoru informācija.

Lolitas Andriševskas trenētās izlases rindās ražīgākā vārtu guvēja bija Līga Miljone, kura šajā spēlē izcēlās ar trim vārtu guvumiem.

Miljone spēles rezultātu atklāja jau 33. sekundē, bet, kad bija nospēlētas jau 15 minūtes, tieši viņas vārtu guvums pārliecinoši izvirzīja Latvijas izlasi vadībā ar 2:0.

Otrajā trešdaļā gan Samanta Gius samazināja vārtu starpību, bet vēlāk Anna Katrīna Lagzdiņa tomēr spēja noslēgt periodu ar vārtu guvumu. Spēles pēdējā trešdaļā vārtu guvums atkal Miljonei.

Jau svētdien Latvijas hokejistēm jāaizvada spēle ar Ķīnas dāmām, otrdien priekšā cīņa ar Kazahstānas valstsvienību, trešdien pretim stāsies mājinieces polietes, bet piektdien nāksies spēkoties ar Slovākijas hokejistēm.