Latvijas hokeja izlase turnīru Francijā iesāk ar pārliecinošu uzvaru

Kanādiešu speciālista Boba Hārtlija trenētā Latvijas hokeja izlase ceturtdien Francijas pilsētā Seržī Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīrā ar rezultātu 7:5 uzvarēja Baltkrievijas izlasi, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar U-20 izlases pārbaudes spēles rezultātu)

Latvijas izlases labā divi vārtu guvumi Rodrigo Ābolam un Mārim Bičevskis, bet pa vienam vārtu guvumam Rihardam un Robertam Bukartiem un Kristapam Zīlem.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar Latvijai labvēlīgu rezultātu 2:0. Spēles rezultātu atklāja komandas kapteinis Roberts Bukarts, bet otro vārtu guvums Bičevska kontā. Taču otrajā trešdaļā baltkrievi divas reizes spēja ieņemt Ivara Punnenova sargātos vārtus, noslēdzot periodu ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Spēles noslēdzošā trešdaļa bija ļoti rezultatīva, un spēle beidžas ar pārliecinošu uzvaru 7:5.

Vīru izlasei Seržī piektdien cīņa pret Slovēnijas izlasi, bet sestdien Amjēnā dalība šajā turnīrā noslēgsies ar spēli pret mājinieci Franciju.

Tikmēr Latvijas U-16 hokeja izlase ceturtdien Ozo ledus hallē Ozolniekos svinēja uzvaru pirmajā no trim pārbaudes spēlēm, ar 5:3 pārspējot Norvēģijas jauniešus. Vēl divas pārbaudes spēles pret norvēģiem priekšā – tās tiks aizvadītas piektdien un sestdien.

Savukārt U-17 izlase Minskā ceturtdien ar zaudējumu sāka Prezidenta sporta kluba kausa izcīņu, ar 4:5 papildlaikā piekāpjoties mājiniekiem. Izlasei sestdien vēl priekšā pārbaudījums pret Krievijas U-16 izlasi, bet sestdien jākrusto nūjas ar Slovākijas vienaudžiem.

Ceturtdienas vakarā pārbaudes spēli Ventspilī aizvadīja arī U-20 hokeja izlase, kas ar 1:4 piekāpās Austrijas vienaudžiem. Vienīgps vārtus mājinieku labā guva Deniss Smirnovs, atklājot mača rezultātu.