Kivlenieks atvaira 35 metienus un kļūst par AHL spēles zvaigzni

Latvijas hokeja vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks otrdien Amerikas hokeja līgas (AHL) mačā atvairīja 35 no 36 pretinieku metieniem, palīdzot viņa pārstāvētajai Klīvlendas „Monsters” vienībai ar 4:1 izbraukumā pārspēt Rokfordas „IceHogs”, liecina organizatoru informācija. Kivlenieks tika atzīts pār spēles pirmo zvaigzni.

Vienīgos vārtus latvietis ielaida vien spēles 57. minūtē, tobrīd pretiniekiem pārsvaru samazinot līdz minimumam (1:2).

„Monsters” vadībā izvirzījās jau spēles ceturtajā minūtē, bet otrās trešdaļas vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viņiem izdevās savu pārsvaru dubultot. Trešās trešdaļas beigās mājinieki vienus vārtus atguva. Cenšoties izlīdzināt rezultātu, „IceHogs” vārtsargu aizstāja ar sesto laukuma spēlētāju, kas ļāva „Monsters” vienībai gūt vēl divus vārtus.

„Monsters” vienība AHL centrālās divīzijas kopvērtējumā ieņem pēdējo septīto vietu ar 10 panākumiem 30 spēlēs.