Kanādas hokejisti tomēr tiek pie olimpiskās medaļas

Kanādas hokeja valstsvienība sestdien ar 6:4 uzvarēja Čehijas izlasi, izcīnot bronzas godalgas Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Zelta medaļu ieguvēji tiks noskaidroti svētdien, kad olimpiskie atlēti no Krievijas spēkosies ar Vācijas izlasi.

Spēles devītajā minūtē Kanāda atklāja rezultātu, tomēr jau pēc 16 sekundēm čehi to izlīdzināja. Vien 15 sekundes vēlāk Kanādas hokejisti guva vēl vienus vārtus, atgriežot prieku uz izlases soliņa. Perioda izskaņā kanādieši dubultoja savu pārsvaru.

Trešā perioda sestajā minūtē Kanādas hokejisti raidīja ceturto ripu čehu vārtos tomēr jau atkal nepilnas minūtes laikā atbildi sniedza Čehijas spēlētāji. Trīs minūtes vēlāk Čehu izredzes saruka vēl vairāk, bet pēc vēl piecām minūtēm rezultāts jau bija 6:2. Čehi divus vārtus atguva, tomēr ar to bija par maz, lai izcīnītu olimpisko medaļu.

Kanādas hokejisti bija uzvarējuši gan Soču, gan Vankūveras olimpiskajās spēlēs.