Kanādas hokeja izlase izcīna Špenglera kausu

Kanādas izlases hokejisti svētdien Davosā ar 3:0 Špenglera kausa finālā uzvarēja mājiniekus šveiciešus un kļuva par Eiropā senākās klubu trofejas ieguvējiem, liecina rīkotāju informācija.

Otrajā trešdaļā Maksims Noro un Zaks Boičaks panāca kanādiešiem divu vārtu pārsvaru, bet pēdējā perioda vidū Deivids Makintairs guva trešos vārtus.

Špenglera kausa izcīņa risinājās 91.reizi, un Kanādas izlase līdzās laukuma saimniekiem HC "Davos" ir turnīrā titulētākās komandas, kas katra trofeju izcīnījusi 15 reizes.

Jau ziņots, ka Rīgas "Dinamo" turnīra grupas kārtā piekāpās Šveices izlasei un papildlaikā apspēlēja Somijas klubu HPK, bet izslēgšanas pirmajā kārtā zaudēja Hradeckrāloves "Mountfield".