Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" – FK "Liepāja/Mogo"

PČ motokrosa posmā MX2 klasē 2. vietu izcīna Pauls Jonass

Latvijas hokeja virslīga. "Prizma" - "Kurbads"

Hokeja Virslīgā «Liepāja/Optibet» un HK «Zemgale LLU» turpina uzvaru sēriju

Sestdien Optibet Hokeja līgā tika aizvadītas trīs spēles. Ja Latvijas čempionvienība “Kurbads” nelika faniem vilties, uzvarot HK “Prizma”, tad spēles uzvarētāju starp HS “Rīga” un HK “Zemgale LLU” varēja noskaidrot tikai pēcspēles metienos. Savukārt HK “Liepāja/Optibet” ļoti rezultatīvā spēlē pārliecinoši sagrāva Latvijas kausa īpašnieku “Mogo”, liecina organizatoru informācija.

Pagājušās sezonas čempionvienība HK “Kurbads” pārliecinoši ar 4:1 izbraukumā uzvarēja HK “Prizma”. Ar vārtu guvumiem noraidījumiem bagātajā spēlē “Kurbada” labā izcēlās Jānis Straupe, Aleksandrs Galkins, Sandis Zolmanis un Mārtiņš Gipters. Savukārt Jānis Brakšs guva goda vārtus “Prizmai” vien nepilnas desmit minūtes pirms spēles beigām, turklāt, spēlējot vairākumā.

Negaidīti srpaiga cīņa izvērtās starp HS “Rīga” un HK “Zemgale LLU”. Jau spēles ievadā pārliecinoši vadībā izvirzījās zemgalieši, Emīlam Potāpovam un Ivanam Ribčikam gūstot vārtus. Vārtu starpību gan samazināja Daniils Fursa, taču otrajā periodā zemgaliešiem atkal divi vārtu guvumi – atkal Ribčika un Reiņa Šveidenberga izpildījumā. Taču trešajā trešdaļā rīdzinieki negaidīti saņēmās un guva trīs vārtus, spēles pamatlaiku noslēdzot ar neizšķirtu rezultātu 4:4. Uzvarētāju nevarēja noskaidrot arī papildlaikā. Bet pēcspēles metienu realizācijā stiprāki izrādījās zemgalieši.

Dramatiski notikumi risinājās arī liepājā, kur cīnījās HK “Liepāja/Optibet” un “Mogo”. Liepājnieki pārliecinoši spēja uzvarēt Latvijas hokeja kausa ieguvējus ar visai iespaidīgu rezultātu 9:5.

Jau pirmajā trešdaļā liepājnieki guva trīs vārtus – ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Romāns Nekļudovs. “Mogo” pie pirmā vārtu guvuma tika tikai otrajā periodā, kad precīzs bija Jānis Bullītis, taču liepājnieki, izmantojot vairākumu, ātri vien panāca trīs vārtu starpību, vārtu gūšanas iespēju realizējot Robertam Mamčicam. Taču līdz trešdaļas beigām spēles intriga atjaunojās, jo “Mogo” spēja gūt divus vārtus – izcēlās Ronalds Cinks un Juris Ziemiņš.

Tikmēr trešajā trešdaļā spēles intriga zuda, mājiniekiem gūstot četrus vārtus pēc kārtas – izcēlās Kārlis Ozoliņš, Bruno Zabis un ar diviem vārtu guvumiem Mārtiņš Oskars Freimanis. “Mogo” tika pie soda metiena, taču to neizdevās realizēt Andrim Siksnim. Taču nepilnas astoņas minūtes līdz spēles beigām, ceturtos vārtus “Mogo” labā guva Ziemiņš.

Ar to šī rezultatīvā spēle vēl nebija galā. Nepilnas četras minūtes līdz spēles beigām liepājnieku labā vārtus guva Edgars Homjakovs, taču minūti vēlāk Rustava Begova izpildījumā 'Mogo" deva atbildes triecienu.

Pēc divām aizvadītām kārtām Latvijas čempionātā līderpozīcijās ir HK "Zemgale/LLU" un "Liepāja/Mogo" ar izcīnītiem pieciem punktiem, kam seko HK "Mogo" un HK "Kurbads" ar trim punktiem. HS "Rīga" iekrājusi divus punktus, bet turnīra tabulu noslēdz HK "Prizma", kas vēl nav tikusi pie uzvarām.