HK «Mogo» ierastā stilā pieveic HK «Kurbads» hokejistus un uzvar regulārajā sezonā

HK "Mogo" pirmdien mājās ar 5:3 uzveica HK "Kurbads" hokejistus un nodrošināja pirmo vietu virslīgas regulārajā sezonā, liecina rīkotāju informācija. Abu komandu dueļiem jau ierasti spēlē vadību ieguva "Kurbads", bet uzvaru beigās svinēja "Mogo".

Vienu spēli pirms regulārās sezonas beigām HK "Mogo" rēķinā ir 67 punkti, un komanda sāncenšiem vairs nav aizsniedzama. HK «Kurbads» saglabā otro pozīciju un izslēgšanas turnīrā arī uzreiz tiks pusfinālā, ja vien regulārās sezonas pēdējā spēlē neklāties konkurencē ar "Zemgale/LLU" nezaudēs vairāk punktu kā konkurenti.

Otrās trešdaļas vidū Aleksandra Macijevska un Riharda Remiņa gūtie vārti palīdzēja "Kurbadam" iegūt 3:1 pārsvaru. Taču līdz pēdējam pārtraukumam Jānis Ozoliņš un Andris Siksnis panāca neizšķirtu, savukārt uzvaru HK "Mogo" trešajā periodā nodrošināja Jānis Bullītis un Daniels Riekstiņš.

"Zemgale/LLU" regulārās sezonas pēdējā kārtā tiksies ar pašreizējiem čempioniem HK "Liepāja", bet "Kurbads" spēlēs pret HK "Prizma".

Virslīgā regulārajā sezonā spēlē septiņas komandas, un pēc piecu apļu turnīra sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Divu pirmo vietu ieguvēji uzreiz nonāks pusfinālā, bet pārējās četras komandas aizvadīs ceturtdaļfinālus. Jau zināms, ka izslēgšanas spēlēs nepiedalīsies pastarīši "Pārdaugava".

Virslīgas regulārā sezona beigsies trešdien.