HK «Liepāja» un «Zemgale/LLU» panāk izlīdzinājumu hokeja virslīgas pusfinālos

Spēku samērs trešdien izlīdzinājās abos Latvijas hokeja virslīgas pusfinālos, kur uzvaras viesos guva HK "Liepāja" un "Zemgale/LLU", liecina rīkotāju informācija. Liepājnieki pagarinājumā ar 1:0 Rīgā pārspēja HK "Mogo", bet "Zemgale/LLU" Ogrē ar 3:1 bija pārāka par HK "Kurbads". Sērijā līdz trim uzvarām abos pusfinālos ir neizšķirts 1:1.

"Mogo" ledus hallē abu komandu vārtsargi palika sausā pamatlaikā, toties pagarinājuma pirmajā minūtē Egils Kalns ar spēcīgu metienu no zonas vidus realizēja skaitlisko pārsvaru un pārspēja mājinieku vārtu vīru Henriju Anču. Liepājas komandas vārtos visas ripas tvēra Vadims Miščuks.

Savukārt Vidzemes ledus hallē "Zemgale/LLU" pa vieniem vārtiem pirmajās divās trešdaļās guva Niklāvs Birovs un Kristaps Millers, kurš divas minūtes pirms mača beigām ātrā pretuzbrukumā iemeta arī savus otros vārtus un liedza "Kurbadam" pēdējās cerības izglābties no zaudējuma. Vārtos uzvarētājiem līdz priekšpēdējai minūtei nepārspēts palika Reinis Petkus, kam sauso spēli sabojāja vairākumu izmantojušais Rihards Remiņš.

Tādējādi abas pusfinālsērijas vēl nebeigsies pēc nākamajām spēlēm, kas sestdien paredzētas Jelgavā un Liepājā. Turpat svētdien abos pāros būs ceturtā spēle.