HK «Kurbads» piekāpjas Muštukova pārstāvētajai «Steelers» vienībai

Latvijas hokeja čempionvienība HK “Kurbads” svētdien Dānijā Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas trešajā spēlē ar 4:2 piekāpās latviešu vārtsarga Ervīna Muštukova pārstāvētajai Šefīldas “Steelers”, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to "Kurbadam" nav izdevies sasniegt turnīra finālu.

Spēles rezultātu 12. minūtē atklāja Jonass Vesterlings, izvirzot Anglijas komandu vadībā. Prieki nebija ilgi, jo drīz vien Gatis Gricinskis panāca izlīdzinājumu. Taču briti bija neapturami – pa vārtu guvumam Metjū Rojam un Livajam Nelsonam, un latvieši atkal palika iedzinēja lomā. Vārtu starpību gan izdevās samazināt Mārtiņam Ģipteram nepilnas četras minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām.

Tik rezultatīvi iesākusies spēle gan neturpinājās ilgi. Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem. Rezultāts nemainījās līdz pat spēles beigām, kad nepinas divas minūtes pirms pamatlaika beigām treneri nolēma vārtsargu Uldi Čalpu nomainīt pret sesto laukuma spēlētāju. Tomēr šis gājiens nāca par labu Muštukova komandai - Bens O'Konors tikai palielināja rezultāta starpību.

Jau ziņots, ka turnīra trešās kārtas pirmajā spēlē “Kurbads” piektdien ar 8:4 pārspēja mājiniekus “Seier Capital”, bet sestdien ar 2:4 atzina Minskas “Junostj” pārākumu.

Tikai katras grupas divas labākās komandas iekļūst Kontinentālā kausa finālā, kas risināsies nākamā gada janvāra vidū. Ja "Kurbads" būtu uzvarējis trešo spēli, dalība finālā būtu nodrošināta, taču tagad tas iet secen.

Noslēdzošajā šī turnīra apakšgrupas spēlē Minskas “Junostj” ar 2:1 uzvarēja mājinieci “Seier Capital”. Līdz ar to turnīra tabulā “Junostj” ar deviņiem punktiem ir absolūta līdere, kurai seko “Steelers” ar pieciem punktiem. Šīs abas komandas kvalificējas finālam. Savukārt “Kurbads” ar trim punktiem ir ceturtajā vietā, bet dāņu komanda šajā turnīrā spēja iegūt vien vienu punktu un palika pēdējā pozīcijā.

Jau ziņots, ka HK “Kurbads” pārvarēja turnīra otro kārtu, uzvarot visās trijās spēlēs.