HK «Kurbads» izcīna svarīgu uzvaru pār «Zemgale/LLU» hokejistiem

HK "Kurbads" sestdien Vidzemes ledus hallē ar 2:1 pārspēja «Zemgale/LLU» hokejistus un saglabāja izredzes regulārās sezonas beigās uzreiz nodrošināt dalību pusfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Piecas dienas pirms regulārās sezonas beigām HK "Kurbads" pakāpās uz 2.vietu turnīra tabulā un apsteidza "Zemgale/LLU" vienību. Abām komandām ir pa 61 punktam, taču pērnās sezonas finālistiem "Kurbads" ir labāka savstarpējo spēļu bilance, kā arī viena spēle rezervē.

Juris Upītis un Aleksandrs Galkins otrajā trešdaļā nodrošināja HK "Kurbads" divu vārtu pārsvaru, uz ko "Zemgale/LLU" spēja atbildēt tikai ar Olafa Aploka precīzo metienu trešajā periodā.

Līderpozīcijas virslīgā saglabāja HK "Mogo", kas sestdien ar 6:1 viesos uzveica HS "Rīga" hokejistus. Divas spēles pirms regulārās sezonas beigām Latvijas kausa ieguvēju HK "Mogo" rēķinā ir 64 punkti. Pirmdien HK "Mogo" uzņems HK "Kurbads" hokejistus.

Virslīgā regulārajā sezonā spēlē septiņas komandas, un pēc piecu apļu turnīra sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Divu pirmo vietu ieguvēji uzreiz nonāks pusfinālā, bet pārējās četras komandas aizvadīs ceturtdaļfinālus. Jau zināms, ka izslēgšanas spēlēs nepiedalīsies pastarīši "Pārdaugava".

Virslīgas regulārā sezona beigsies 1.martā.