HK «Kurbads» hokejisti ar astoņu vārtu uzvaru sāk Kontinentālā kausa turnīru Dānijā

Latvijas čempioni HK "Kurbads" piektdien Dānijā ar 8:4 uzvarēja vietējo "Rungsted Ishockey" pirmajā spēlē Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa grupas turnīrā, kur komandas cīnās par iekļūšanu sacensību finālčetriniekā. Latvijas komandu grupā gaida vēl divas spēles.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Jānis Sprukts un Martins Lavrovs.

Otrajā trešdaļā Latvijas komanda vēl bija iedzinējos ar 3:4, taču līdz pēdējam pārtraukumam pārņēma vadību un trešajā periodā uzvaru nostiprināja ar trim bezatbildes vārtiem skaitliskā vairākumā. HK "Kurbads" visus trīs vārtus pēdējā trešdaļā guva, izmantojot pretinieku spēlētāja noraidījumu uz piecām minūtēm.

HK "Kurbads" nākamie pretinieki sestdien būs Baltkrievijas kluba Minskas "Junostj" hokejisti, kas pirmajā spēlē ar 7:1 sagrāva vārtsarga Ervīna Muštukova pārstāvēto "Sheffield Steelers" no Lielbritānijas. Muštukovs tika nomainīts pēc otrās trešdaļas, kad Šefīldas klubs bija iedzinējos ar 0:6. HK "Kurbads" ar "Sheffield Steelers" spēlēs svētdien.

Grupas divas spēcīgākās komandas iekļūs janvārī paredzētajā Kontinentālā kausa finālturnīrā, kur piedalīsies četri klubi.

Kontinentālā kausa iepriekšējā grupas kārtā galvenā trenera Aleksandra Macijevska vadītais HK "Kurbads" oktobrī Rīgā pārspēja Polijas, Ukrainas un Igaunijas klubus.