Girgensons otro spēli pēc kārtas gūst vārtus; Bufalo «Sabres» zaudē papildlaikā

Ar sezonā trešo vārtu guvumu trešdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Ņujorkas "Islanders" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Zemgus pretinieku vārtsargu pārspēja otrajā spēlē pēc kārtas.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:14), četras reizes meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Otrās trešdaļas vidū Girgensons ar metienu no vārtu priekšas atjaunoja neizšķirtu (1:1) un trešajā periodā Kails Okposo izvirzīja "Sabres" vadībā, taču Džoss Beilijs laukuma saimniekiem pamatlaika priekšpēdējā minūtē panāca neizšķirtu, bet pagarinājuma otrajā minūtē Metjū Barzals guva uzvaras vārtus.

Ar 37 spēlēs gūtiem 26 punktiem "Sabres" ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, četrus punktus atpaliekot no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators", kam ir divas spēles rezervē. Gada pēdējā mačā "Sabres" piektdien spēlēs Ņūdžersijā pret "Devils".

Girgensons šosezon 32 spēlēs ir iemetis trīs vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.