Girgensons negūst punktus «Sabres» zaudējumā

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” svētdien viesos ar 1:3 piekāpās Filadelfijas „Flyers”, liecina Nacionālā hokeja līgas (NHL) informācija. Latvietis šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Girgensons laukumā pabija 14 minūtes (14:18), no kurām teju divas ar pusi (2:27) tika spēlētas mazākumā. Latvietis atzīmējās ar diviem bloķētiem metieniem, vienu spēka paņēmienu un vienu metienu pa vārtiem. Viņš spēlē guva negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Spēles ievadā „Sabres” bija divas iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā, tomēr vārti netika gūti. Arī visa pārējā trešdaļa aizritēja nerezultatīvi. Otrās trešdaļas ievadā „Sabres” ieguva trešo iespēju spēlēt piecatā pret četriem, ko šoreiz prata realizēt. Nepilnas divas minūtes vēlāk mājinieki rezultātu izlīdzināja, bet vēl pēc trim ar pusi minūtēm guva pārsvaru.

Pēdējā trešdaļā viesiem rezultātu izlīdzināt neizdevās, savukārt mača pēdējās minūtēs „Flyers” divas ripas raidīja tukšos vārtos.

„Sabres” vēl arvien atrodas NHL austrumu konferences pēdējā 16. vietā.