Girgensons atgriežas «Sabres» sastāvā; komanda atspēlējas, bet zaudē papildlaikā

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” svētdien atguva divu vārtu deficītu, tomēr papildlaikā piekāpās rietumu konferences līderiem Sentluisas „Blues”, liecina Nacionālas hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 11 minūtes (11:18), kuru laikā izpildīja divus spēka paņēmienus un atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu (+1).

Jau spēles pirmajā minūtē „Blues” izcēlās ar vārtu guvumu, kas ļāva komandai izvirzītes vadībā. Otrās trešdaļas izskaņā viesi savu pārsvaru dubultoja. Trešā perioda sākumā „Sabres” spēlētājs Evans Rodrigess izmantojas vairākumu, samazinot pretinieku pārsvaru. Viņš bija precīzs arī pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, panākot spēles pagarinājumu. Papildlaika pēdējā minūtē „Blues” guva vārtus, svinot panākumu mačā.

Sezonas kopvērtējuma tabulā „Sabres” ar sešām uzvarām un 20 punktiem ieņem pēdējo vietu austrumu konferencē.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā „Sabres” otrdien aizvadīs pret Otavas „Sanators”.