Girgensonam aktīvā spēlē Bufalo «Sabres» izcīna punktu pret «Hurricanes»

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien mājās ar 4:5 pagarinājumā zaudēja Karolīnas "Hurricanes" un nopelnīja vienu punktu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Girgensons rezultativitātes punktus neguva, bet trīs gūti vārti mājiniekiem pirmo reizi karjerā bija Džeka Aikela rēķinā.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:02), piecas reizes meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienus, kā arī saņēma divu minūšu noraidījumu un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Pēdējā trešdaļā "Sabres" bija iedzinējos ar divu vārtu deficītu (2:4), tomēr perioda vidū ar 10 sekunžu intervālu divreiz precīzs bija Aikels, līdzsvarojot rezultātu. Uzvaras vārtus viesiem pagarinājuma trešajā minūtē guva Džeikobs Slevins.

Ar 33 spēlēs gūtiem 23 punktiem "Sabres" ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, četrus punktus atpaliekot no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators", kas aizvadījuši trīs spēles mazāk. Nākamā spēle "Sabres" hokejistiem būs otrdien mājās pret Bostonas "Bruins".

Girgensons šosezon 28 spēlēs ir iemetis vienus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.