Girgensona «Sabres» pagarinājumā Kalgari tiek pie retas uzvaras

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Austrumu konferences pastarīte Bufalo "Sabres" pirmdien viesos ar 2:1 pagarinājumā pieveica Kalgari "Flames" un izcīnīja sezonā 12. uzvaru Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija.

Girgensons pie rezultativitātes punktiem netika, spēlēja 18 minūtes (17:52), vienu reizi meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Abi vārti pamatlaikā tika gūti jau pirmajā trešdaļā - "Flames" vadībā izvirzīja Metjū Tkačaks, bet Bufalo komandai izlīdzinājumu panāca Skots Vilsons. Uzvaru pagarinājuma otrajā minūtē viesiem nodrošināja Džeks Aikels.

Ar 47 spēlēs nodrošinātiem 33 punktiem "Sabres" joprojām ir stabili pēdējā vietā Austrumu konferencē, kur tuvākie konkurenti Otavas "Senators" ir sešu punktu attālumā. Trīs izbraukuma spēļu sēriju Kanādā "Sabres" hokejisti turpinās otrdien Edmontonā pret "Oilers".

Girgensons šosezon 42 spēlēs ir iemetis trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.