Girgensona pārstāvētajai «Sabres» jau sestais zaudējums pēc kārtas

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pirmdien ar 2:3 piekāpās Kolumbusas “Blue Jackets” vienībai, piedzīvojot jau sesto zaudējumu pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Latviešu hokejists uz ledus pavadīja 15 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai otrajā trešdaļā, kad Pjērs Luks Dibuā izvirzīja “Blue Jackets” vadībā, bet trešajā trešdaļā Artemijs Panarins un Būns Dženers jau panāca 3:0.

Taču Sems Reinhārds un Evanders Keins samazināja vārtu starpību līdz minimumam. Divas minūtes līdz spēles pamatlaika beigām vēl viens vārtu guvums, taču tiesneši to neieskaitīja, tādējādi “Sabres” cieta jau sesto zaudējumu pēc kārtas.

“Sabres” ar 14 punktiem 21 aizvadītajā spēlē ierindojas NHL Austrumu konferences pēdējā pozīcijā. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs trešdien pret Minesotas “Wild”.