Girgensona Bufalo «Sabres» paliek tukšā pret Bostonas klubu

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās ar 0:3 atzina Bostonas "Bruins" pārākumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva.

Girgensons spēlēja 10 minūtes (10:25), trīs reizes meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

"Bruins" vārtos pirmo reizi sezonā nepārspēts palika Antons Hudobins, kurš atvairīja 36 metienus. Uzvaras vārtus viesiem otrās trešdaļas vidū guva Džeiks Debrusks, savukārt mača izskaņā Tims Šalers un Deivids Bekss ar metieniem tukšos vārtos nodrošināja trīs vārtu pārsvaru.

Ar 34 spēlēs gūtiem 23 punktiem "Sabres" ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, sešus punktus atpaliekot no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators", kas aizvadījuši divas spēles mazāk. Trīs mājas spēļu noslēgumā "Sabres" piektdien tiksies ar Filadelfijas "Flyers".

Girgensons šosezon 29 spēlēs ir iemetis vienus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.